Porselen Tamiri

hakkimizda

Kırılan porselen eşyalarınızı atmayın..Biz onları size hiç kırılmamış gibi geri iade ediyoruz. Hem de eşinizin veya patronunuzun haberi olmadan..

Devamı

Altın Varak Yaldız

altin_varak

Altın varak yaldız, günümüzde en çok rağbet edilen bir süsleme tarzı ve sanatıdır. Antika Hastanesi’nde bu sanatın nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Devamı

Gümüş-Bronz Temizliği

Gümüş temizliği

Biz bu tip antika eşyaların temizliğini önce kimyasallar ile yıkayıp daha sonra çeşitli fırçalardan geçirerek temizleyerek isterseniz ilk günkü haline isterseniz “çok temiz kalmış antika” şekline dönüştürmekteyiz.

Devamı

 

Tamir Nasıl Yapılıyor

kirik_vazo

Bundan sonra sıra desenlemeye gelmiştir, aynı desenleri uygulamak için mercek altına alınan vazodaki desenler önce ustanın aklına nakşedilir daha sonra vazoya aktarılır.

Devamı

Bizi Arayın


Antika ve Porselen Tamiri
Doğancılar Sümbülzade Sokak Akyüz Ap.33/Zemin Kat Üsküdar-İstanbul (Üsküdar İtfaiyesi Sokağı)

Basında Biz

Çeşitli Tv kanalları, dergi, gazete ve diğer basın kuruluşlarının bizimle yaptıkları röportajların yer aldığı sayfamız.

 

İznik Eserleri

16yy-iznik-tabak

Son yıllarda, İznik’de küçük bir bölgede yapılan kazı ve araştırmalar, 30 civarında çini fırını tesbitine imkan vermiştir ve biz bu sayının pek abartılmış olduğuna inanmıyoruz.

Devamı

Mobilya Tamiri, Bakımı

vitrin-renkli

Gerek ithal gerekse yerli mobilyalar üzerinde yaptığımız mobilya tamiri ve değişiklikler ile evinize yeni bir soluk ve renk getiriyoruz.

Devamı

Heykel Tamiri

kirik-heykel

Heykel Tamiri için kalan parçalar heykeli tamamlamaya yetmiyordu. Bu durumda bizim yapacağımız ilaveler ile bitirmemiz gerekiyordu.

Devamı